Obchodní podmínky

SUSHISTAR OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Objednávka
Zákazník si vybere zboží na stránkách www.sushistar.cz. Poté si vše telefonicky objedná. Je nutné, aby kupující uvedl telefonní číslo, adresu dodání, čas dodání.
Objednávku může zákazník učinit také pomocí objednávkového online formuláře.

2. Platební podmínky
Zákazník platí za zboží POUZE v hotovosti při převzetí zboží.

3. Zrušení objednávky
Objednávka je závazná v momentě jejího zadání po telefonu. Objednávku nelze zrušit ze strany kupujícího. Kupující má právo odmítnout dodání zboží zjevně poškozeného.

Prodávající si vyhrazuje zrušit objednávku v těchto případech:

• pokud objednávka neobsahovala potřebné údaje pro její vyřízení (chybné tel. číslo, nebo adresa)
• pokud se zboží již nevyrábí nebo nedodává. V takovém případě je prodávající povinen kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil část nebo celou částku, prodávající je povinen zaslat mu ji zpět na jeho účet do 15 kalendářních dnů.
• v případě technických překážek při realizaci objednávky

4. Dodací podmínky
Po přijetí objednávky bude tato objednávka vyřízena v domluvený termín. Ve výjimečných případech může být doba dodání delší. Donáška se provádí na předem domluvené místo dle ceníkového tarifu.

5. Odpovědnost za vady, reklamace
Zákazník je povinen zboží zkontrolovat ihned při převzetí, zda zboží není poškozené nebo nedošlo k záměně zboží. Při vyskytnutí některé z chyb, prodávající napraví vyskytnutí vady.

Reklamace se vyřizují:

• telefonicky (v pracovních hodinách na čísle 731 620 610)
• emailem (e-maily zasílejte na adresu: info@jeztesnami.cz)

6. Ochrana osobních údajů
Vaše údaje slouží na správné a včasné dodání Vámi objednaného zboží. Respektujeme Vaše soukromí. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné třetí osobě a chráníme je před zneužitím.

Přítomnost alergenů v produktech SUSHI STAR
Povinnost označovat přítomnost alergenů v potravinách vyplývá ze Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/89/ES, kterou se mění Směrnice 2000/13/ES pokud jde o uvádění složek přítomných v potravinách az vyhlášky Ministerstva zemědělství ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR č.. 1187/2004 - 100, kterým se vydává hlava Potravinového kodexu ČR upravující označování potravin (ve znění výnosů č.. 1761/2005 - 100, č.. 3069/2005 - 100 a č.. 2319/2007 - 100). Výše uvedený výnos stanoví požadavky na označování potravin uváděných v oběhu pro konečného spotřebitele.

V produktech jídelního lístku SUSHI STAR se mohou vyskytnout následující alergenní složky:

• Ryby a výrobky z nich.
• Arašídy a výrobky z nich.
• Sójové boby a výrobky z nich.
• Celer a výrobky z něj.
• Sezamová semena a výrobky z nich.


Značku SUSHI STAR provozuje společnost: JEZTE S NÁMI s.r.o., Dělnická 6, 434 01 Most-Velebudice, DIC: CZ22772545